جزئیاتی از تعمیرات اساسی واحدهای پالایشی پارس جنوبی

علمدار بابایی، سرپرست مدیریت عملیات مجتمع گاز پارس جنوبی در گفت‌وگو با فارس‌ گفت:‌ مجتمع گاز پارس جنوبی با برنامه‌ریزی دقیق، تلاش و همت متخصصان و کارکنان خود، در حال انجام تعمیرات اساسی در سال ۹۶ است تا بتواند در فصل سرد سال گاز را با پایداری هرچه بیشتر به سراسر کشور منتقل کند. به گفته این مقام مسئول طبق برنامه‌ریزی انجام شده تعمیرات اساسی سال ۹۶ پالایشگاه‌های اول، دوم، سوم، چهارم، پنجم، ششم، هفتم و نهم مجتمع گاز پارس جنوبی از ۱۹ اردیبهشت ماه شروع شده و در مهرماه به پایان خواهد رسید.

بابایی تصریح کرد: کاهش بازه زمانی انجام تعمیرات اساسی با حفظ استانداردها و الزامات ایمنی و در نتیجه افزایش تولید مستمر و کاهش مشعل‌سوزی در چند سال گذشته در دستور کار این شرکت قرار داشته است. سرپرست عملیات مجتمع گاز پارس جنوبی خاطرنشان کرد: حفظ تولید حداکثری مستمر و با شرایط ایمن از اولویت‌ کاری این مجتمع است و همچنین توجه ویژه به بخش نگه‌داشت و حفظ کارایی تجهیزات در حد مطلوب در بخش تعمیرات و بازرسی فنی از برنامه‌های دیگری است که در طول تعمیرات اساسی انجام می‌شود.

سرپرست مدیریت عملیات مجتمع گاز پارس جنوبی افزود: مدت زمان تعمیرات اساسی در پالایشگاه‌های مجتمع بر اساس برنامه کلی مصوب به ترتیب در پالایشگاه اول ۱۰ روز، پالایشگاه نهم ۲۶ روز، پالایشگاه سوم ۲۱ روز، پالایشگاه ششم ۳۳ روز، پالایشگاه چهارم ۵ روز، پالایشگاه دوم ۱۸ روز، پالایشگاه پنجم ۲۶٫۵ روز و پالایشگاه هفتم ۲۸ روز انجام خواهد شد.

وی افزود: هم‌ اکنون تعمیرات اساسی پالایشگاه سوم از تاریخ ۸ تیر ماه در فاز ۴ شروع شده و از پیشرفت خوبی برخوردار است.

پاسخ دهید

 

کلیه حقوق این وب سایت نزد پرتال مهندسان شیمی ایران محفوظ می باشد.
CopyRight © 2011-2019 , All Rights Reserved

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال