قوانین تبلیغات

امروزه تبلیغات اینترنتی یکی از راههای مرسوم و موثر تبلیغات در دنیاست و با توجه به هزینه مناسب و کاربران رو به رشد در اینترنت فضای مناسبی برای معرفی کالا و خدمات در ایران و جهان بوجود آمده است. در این راستا ” پرتال مهندسان شیمی ایران “  محیط مناسبی را برای تبلیغات اینترنتی فراهم کرده است تا هم بازدید کنندگان و هم مشتریان خود را راضی کند . قوانین جذب آگهی در زیر آمده است. به شما توصیه می شود اگر تمایل به درج آگهی در ” پرتال مهندسان شیمی ایران “   دارید موارد زیر را به دقت مطالعه کنید .

قوانین و شرایط جذب آگهی
: از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.
: نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغاتبه حساب  سایت  آن انجام پذیر خواهد بود.
: درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی  ( مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر ) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات باشد نمایش آگهی      بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.
: هر آگهی تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.
: مسئولیت شعارها ، مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال پرتال مهندسان شیمی ایران در قبول بنر و آگهی مختار است.
: تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.
: پذیرش آگهی مربوط به فعالیتها یا شخصیتهای سیاسی تنها پس از هماهنگی با مدیران سایت امکان پذیر خواهد بود.
: در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر (  نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد ) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.
: قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران  سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.
: سایت مسئولیت و ابزاری برای طراحی بنرها ی آگهی دهنده  نداشته و آگهی دهنده موظف است بنر خود را دقیقا مطابق مشخصات و قوانین مشخص شده در سایت تهیه و ارسال نماید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال