گزارش / خون کارکنان شاغل در عسلویه پاک است

انرژی نیوز _ «مهرداد حسین زاده» در پاسخ به پرسش انرژی نیوز مبنی بر انتشار شایعاتی مبنی بر واگذاری بیمارستان، مراکز و خدمات درمانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت، گفت: این موضوع کذب محض بوده و هیچ یک از خدمات و مراکز سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت به ویزه در مناطق عملیاتی نفت و گاز واگذار نخواهد شد. عضو هیات مدیره سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت همچنین از راه اندازی مرکز ویژه حوادث و سوانح در عسلویه در قالب یک برنامه ۳۶ ماهه خبر داد و افزود: هم اکنون زمین و اعتبارات این مرکز تامین شده است.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر همچنین از ارائه تمامی خدمات درمانی به کارکنان غیر رسمی شاغل در صنعت نفت با تعرفه دولتی و در قالب طرح تحول سلامت خبر داد و یادآور شد: حتی این خدمات به مردم بومی مناطق عملیاتی هم در قالب اجرای طرح مسئولیت‌های اجتماعی با تعرفه دولتی و حتی برای افراد بی‌بضاعت رایگان ارائه می‌شود.

خون کارکنان شاغل در عسلویه پاک است

این مقام مسئول همچنین در پاسخ بهپرسش دیگر انرژی نیوز مبنی بر شائبه آلوده بودن خون کارکنان شاغل در عسلویه، توضیح داد: با قاطعیت اعلام می‌کنیم از نظر خون و فرآورده‌های خونی در منطقه جم و عسلویه هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه صحبتی از قدیم مطرح بود که در این منطقه مالاریا مشاهده است که در شرایط فعلی این نگرانی موضوعیت ندارد، تاکید کرد: در سال‌های گذشته نیز به مراتب از ساکنان این منطقه توسط سازمان انتقال خون، خون گیری انجام شده است و در این زمینه مشکلی وجود ندارد.

پاسخ دهید

 

کلیه حقوق این وب سایت نزد پرتال مهندسان شیمی ایران محفوظ می باشد.
CopyRight © 2011-2019 , All Rights Reserved

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال